Werkzaamheden: Hertogendal, Kouterlaan en Geelvinkenlaan

10.03.2025 - informatievergadering

Mevrouw, Mijnheer,

Er zullen binnenkort belangrijke werken plaatsvinden in uw wijk. De voornaamste wegen die door deze werken worden beïnvloed, zijn de Kouterlaan, Geelvinkenlaan, Vlasvinkenlaan en Hertogendal. Andere straten in de buurt zullen op bepaalde momenten ook worden getroffen. De werken worden gezamenlijk uitgevoerd door Sibelga, Proximus en VOO om het aantal interventies tot een minimum te beperken.

Hoewel alle maatregelen worden genomen om de hinder zoveel mogelijk te beperken, zullen deze werken een impact hebben op het verkeer in uw wijk. Om uw vragen te beantwoorden en u het project in detail voor te stellen, nodigen wij u uit voor een informatievergadering:

  • Datum en tijd: 10 maart 2025 om 20u00
  • Locatie: Op de 1e verdieping van het Gemeentehuis, via de ingang Emile Idiersstraat, 14

Tijdens deze bijeenkomst zullen we de voortgang van de werken toelichten en de maatregelen bespreken die worden genomen om de overlast te beperken. Dit is ook een gelegenheid om met u in gesprek te gaan en uw opmerkingen te verzamelen.

Wij danken u voor uw begrip en medewerking.

Documenten